منو سایت
آرت موزیک

دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟

پست ویژه Special POST

پس از انتشار این فیلم پاسخ همسر سابق جکی چان و مادر جوان دختر بسیار غیر منتظره و خشن بود؛ او عملکرد دخترش را بچگانه و نوعی گدایی توصیف کرد و تأکید کرد که دخترش سعی دارد تا شهرت پدرش را با گفتن اینکه آواره و بی پناه است مخدوش کند.

دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟

دختر بازیگر بین المللی جکی چان با انتشار فیلمی از خود اعتراف کرد که آواره و بی خانمان است و زیر پل می خوابد. اتا ۱۹ ساله گفت که مادرش او را به دلیل رفتارهای ناشایست از خانه بیرون کرده است. او با انتشار فیلمی خواست به همه بگوید که پناهی ندارد و از دوستانش کمک می خواهد. پس از انتشار این فیلم پاسخ همسر سابق جکی چان و مادر جوان او بسیار غیر منتظره و خشن بود؛ او عملکرد دخترش را بچگانه و نوعی گدایی توصیف کرد و تأکید کرد که دخترش سعی دارد تا شهرت پدرش را با گفتن اینکه آواره و بی پناه است مخدوش کند.

دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟

ملکه ی زیبایی سابق هنگ کنگ تنبلی و بیکاری دخترش و عدم تلاش جدی برای کسب درآمد جهت داشتن زندگی شرافتمندانه و انگل صفتی و اتکای محض او در امور مالی به دیگران را محکوم کرد. تا این لحظه جکی چان واکنشی به حرف های دخترش نشان نداده است. سال گذشته هم خبر خودکشی ناموفق دختر جکی چان رسانه ای شده بود. اتا پیشتر گفته بود که ستاره ی سینما (جکی چان) را فقط به عنوان پدر بیولوژیکی خود حساب می کند و هیچگونه احساس خویشاوندی نسبت به او ندارد. رابطه اتا و مادرش هم ساده نیست؛ پلیس بارها برای حل اختلاف بین او و مادرش حضور داشته است.

دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟

درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
0
تاريخ ارسال : چهار شنبه 9 می 2018
موضوع : تفریحی
بازديد : 9 بار
تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظرآخرين آلبومآرشیو
آخرين به زودیآرشیو

تمامی حقوق مطالب برای آرت موزیک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.